Serwis

Serwis i zarządzanie infrastrukturą komputerową to oferta mająca na celu zapewnienie ciągłości procesów prawidłowego funkcjonowania pojedynczych stacji roboczych jak i również całych sieci komputerowych. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców i organizacje budżetowe.

Oferujemy kompleksowe kontrakty na opiekę serwisową, usługi zarządzania infrastrukturą sieciową oraz usługi wsparcia typu help desktop i service desktop. Oferta obejmuje również takie usługi jak diagnoza oraz audyt sprzętu i oprogramowania, przeglądy konserwacje i modernizację sprzętu, zlecenia dotyczące projektów w zakresie konfiguracji, instalacji, dostawy oraz modernizacji sprzętowej infrastruktury informatycznej.

W czasie jednego roku istnienia firmy pozyskaliśmy kilku stałych zadowolonych kontrahentów, o czym świadczą pozytywne opinie w dziale Referencje oraz wielu indywidualnych klientów.

Proponujemy również pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, usterek związanych z komputerami stacjonarnymi jak i laptopami. Pomagamy we wszelkich problemach uszkodzeń oprogramowania, systemów operacyjnych Windows, Linux, czy usterkach sprzętu komputerowego.

Zapewniamy bezpłatny dojazd do klientów na terenie całego Międzyrzecza, poza Międzyrzeczem opłata dojazdu ustalana jest indywidualnie.

Masz problem

Preferujemy kontakt telefoniczny, w trakcie rozmowy można bowiem ustalić wiele istotnych szczegółów, co pozwala na szybsze wyeliminowanie usterki. Dane kontaktowe znajdują się w dziale Kontakt.

 

Pasja

Przede wszystkim praca to dla nas pasja, a każde nowe zadanie jest wyzwaniem.

My i klienci

To nasi klienci oraz aktualne potrzeby rynku informatycznego wyznaczają nam kierunek rozwoju, jesteśmy
otwarci na wszelkie rozwiązania i nowości, rozwijamy się wraz z naszymi klientami.

Referencje

Firmy które się z nami związały

więcej